Теплоізоляційне Латексно-Полімерне покриття ШАТЛ ПРЕМІУМ
4 750 ₴
- В наявності
- Код: 558501
- +380 (99) 450-16-50viber/телефон
|
Теплоізоляція «ШАТТЛ» Шумоізолювальний Атмосферостійкий Теплоізолювальний Термостійкий Латекс
Має 3 модифікації: «Стандарт», «Термо», «Преміум»
|
ü Теплоізоляція
ü Гідроізоляція
ü Антикорозійні властивості
ü Протигрибкові властивості
ü Зменшення теплових втрат до 30% для Стандарт і до 50% для Преміум
ü Двостороннє теплове дзеркало (відбиває до 95% сонячного випромінювання)
ü Термостійкість до 260 оЗ для «Стандарт», 150оЗ для «Преміум», 400 оЗ для «Термо».
Сфери застосування:
1.1. Промислове та громадянське будівництво:
ü Стіни, фундаменти, цоколі, перекриття, покрівлі житлових і виробничих будівель і споруд;
ü Утеплення та гідробар'єр швів у панельних будівлях;
ü Металеві ангори, гаражі, складські приміщення, підкращені балки;
ü Мости, тунелі (забезпечує гідроізоляцію, неабияк знижує промерзання й корозію);
ü Котельне обладнання, трубопроводи систем опалення та водопостачання, запірна арматура, (запобігання нагріванню в літній період, брак конденсату в точці роси);
ü Газопроводи, паропроводи, повітропроводи, системи вентиляції.
1.2. Хімічна та нафтопродуктивна промисловість:
ü Нефтепроводи, газопроводи;
ü Ємності для зберігання й перевезення нафтопродуктів, швидкозаймистих рідин, хімічних реактивів.
1.3. Транспорт і кораблебудування:
ü Покриття кузов днищ автотранспорту, авторефрижераторів, цистерн, контейнерів, ж/д вагонів, корпусів морських і річкових судом, човнів.
1.4. Харчова промисловість і сільське господарство:
ü Стаціонарні холодильні камери та змішувальні ємності;
ü Тваринницькі ферми; елеватори
Технічні характеристики ШАТТЛ Стандарт:
Найменування показника |
Значення |
Зовнішній вигляд плівки |
Поверхня рівна, однорідна без плям і тріщин |
Масова частка нелетких речовин, %, не менш ніж |
62,68 |
В'язкість за віскозиметром Брукфільда за температури (23±2) оС, мПа·с Шпиндель No4, 20 об/хв |
7420 |
Коефіцієнт поверхневого вбирання (α), кг/м2год0,5, не більш ніж |
0,001 |
Словна світлостійкість, год |
ΔЕ=1,14 |
Стійкість плівки до статичного впливу води за температури (20±2)оС, ч. |
Через добу поверхня стає світлішою |
рН |
8,07 |
Усадка матеріалу, мкм |
250 |
Зовнішній вигляд після висихання за знижених температур (+5оС) |
Поверхня без тріщин |
Посоловна атмосферостійкість |
Рівне однорідне покриття без плям і тріщин після: 8ч при 20оС, занурення у воду на 2 год за 20оС, 6ч при -40оС и 8ч при 60оС. |
Еластичність поверхні під час вигинання через 48 годин, мм. |
3 |
Твердість покриття через 48 час. |
0,055 |
Міцність плівки під час удару через 48 час. |
50 |
Морозостійкість, цикл. |
25 |
Міцність на розтяг, мПа/% |
0,357/8,5 |
Адгезія до бетону, мПа |
1 |
Адгезія до дерева, мПа |
1 |
Адгезія до металу, мПа |
0,579 |
Склад покриття: композиція керамічних для «Стандарт» і полімерних для «Преміум» мікросхем, наповнених інертним газом на водоемульсійній полісиліконова основі з кремнійорганічними сполуками та спеціальними присадками та добавками. Під час виготовлення покриття використані матеріали європейської якості. Усі компоненти є екологічно чистими.
Спосіб нанесення: малярний пензель (типу «маклівиця»); фарбопульт із соплом Ø> 2,3; малярний валик; шпатель. За потреби «ШАТЛ» можна розводити водою до 5%. Робота з покриттям аналогічна роботі з фарбами та шпаклівками. З погляду пожежної безпеки «ШАТЛ» належить до матеріалів, які не підтримують горіння.
Гарантія виробника 10 років, за умови дотримання рекомендацій і технічних умов експлуатації.
ТЕХНОЛОГІЧНА ІНСТРУКЦІЯ
для нанесення рідкого композитного ізоляційного покриття «ШАТЛ» на бетонні, цегляні, кам'яні, поштукатурені, металеві поверхні всередині та зовні житлові, громадські та виробничі будівель і споруд
ПІДГОТУВАННЯ ПОВЕРХНОСТІ
БЕТОН. КИРПИЧ. ШТУКАТУРКА І ІНШІ МІНЕРАЛЬНІ ПОРИСНІ ПОВЕРХНОСТІ.
Перед нанесенням засобу на бетонні, цегляні, кам'яні, поштукатурені поверхні, вони мають бути попередньо очищені від усіх типів забруднення, висушені та заґрунтовані, наприклад, ґрунтовкою СТ17 або її аналогами. У разі, якщо поверхня чиста та не обсипається, можна обійтися без попереднього ґрунтування, тобто відразу наносити покриття на поверхню. Наноситься у 3-5 шарів, залежно від вимог до об'єкта. Не допускається наявність вологи або конденсату на поверхнях, що підлягають фарбуванню. Товщина одного шару може становити 0,3-0,5 мм залежно від методу (здоблення) нанесення.
МЕТАЛІЧНІ ПОВЕРХНОСТІ
Під час підготовки металевих поверхонь, що підлягають забарвленню, треба керуватися вимогами СНІП 3.04.03 і ГОСТ 9.402. Металеві поверхні мають бути ретельно очищені та заґрунтовані, бажано спеціальною ґрунтовкою на іржі. У разі нанесення на неіржавку поверхню обробити 10% лужним розчином (100 г соди на 1 л води). На металеві нагрівні поверхні рекомендується нанесення від 7 до 10 шарів, щоб загальний шар покриття був у діапазоні 2-3 мм для кращої термоізоляції. Водночас полімеризація загального шару настає через дві доби після нанесення і тільки тоді можна починати нагрівання поверхонь. Згодом колір поверхні може потемніти або зміниться, внаслідок теплового впливу високих температур на латекс, що не позначається на характеристиках покриття.
НАНЕСЕННЯ ПОКРИТТЯ
Перед нанесенням на поверхню «ШАТТЛ» перемішується до однорідного стану. Перемішування засобу виробляють вручну, механічним способом або за допомогою міксера (електродрилі із завагою). Перемежування необхідно здійснювати на малих обертах, упродовж 3-5 хв до утворення однорідної маси. У разі потреби зменшення в'язкості засіб розбавляють водою. Додавати воду треба невеликими порціями, по 1% до маси фарби (але не більш ніж 5% від загальної маси засобу). «ШАТЛ» може наноситися за допомогою безповітряних фарбувальних агрегатів високого тиску з діаметром сопла не менш ніж 2 мм, валика або пензлі. Рекомендується використання пензля "маклівиця" (широкий плоский пензель зі щільним ворсом) або поролонового (гумового) валика. Покриття треба наносити перехресними шарами (один уздовж, інший поперек або навпаки). Тривалість сушіння кожного шару на мінеральній пористій поверхні не менш ніж 40 хвилин за температури (20 ±2) °C, на металі не менш ніж 90 хвилин. Тривалість міжшарового сушіння за інших температур визначається за ступенем затвердіння. У разі дотику на покритті не має залишатися слід. Наносити засіб необхідно за температури навколишнього повітря не нижче ніж 5 °C і відносної вологості повітря не вище ніж 80%.
КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ РОБОТ
Контроль якості робіт із нанесення теплоізолювального покриття на бетонні, цегляні, поштукатурені поверхні здійснюється під час виконання кожної операції. Контролю підлягає якість підготовки поверхні перед нанесенням покриття, а також якість нанесення й товщина теплоізолювального покриття. Якість підготовки поверхні перед нанесенням засобу перевіряють візуально, водночас перевіряється брак бруду та те, що немає не заґрунтованих зон.
Якість теплоізолювального покриття після висихання контролюють візуально. Водночас перевіряють: без тріщин, немає здутків, розшарування й осипання, немає незахищених ділянок поверхонь.
Як працює надтонке рідке ізоляційне покриття «ШАТТЛ» з погляду теплофізики та які основні характеристики покриття?
Теплоізоляційні властивості матеріалів характеризуються:
1. Теплопровідністю — перенесенням теплоти в твердому тілі завдяки кінетичній енергії молекул і електронам від нагрітого до менш нагрітої зони тіла.
2. Конвекцією — перенесенням теплоти в рідинах, газах, сипких середовищах потоками самої речовини.
3. Променевим теплообміном (тепловим випромінюванням) — електромагнітним випромінюванням, що випромінюється речовиною й виникає завдяки його внутрішній енергії.
Результатом цих процесів є температурну рівновагу в усій системі.
Метод і ефективність, якими ізолювальний матеріал блокує перерозподіл тепла, тобто процес температурного рівноваги та визначає якість ізоляції.
Тепловіддача — конвективний або променистий теплообмін між поверхнею твердого тіла та довкіллям. Інтенсивність цього теплообміну характеризується коефіцієнтом тепловіддання.
Покриття ШАТТЛ — складна, багаторівнева структура, у якій мінімізуються всі три способи передавання теплоти.
Як відомо, теплопровідність повітря невелика — 0,0262 Вт/м К, і він є непоганим "тепловим" ізолятором.
Однак відома теплопровідність керамічних сфер із розрядженим повітрям — не більш ніж 0,00083 Вт/м К (Фізичні величини. Справочник. Томпсон.Енерговидат. 1991)
Оскільки Керамічний теплоізолятор ШАТТЛ у середньому на 70% складається з мікросферу, відповідно тільки 30% сполучного може проводити теплоту завдяки своїй теплопровідності. Інша частка теплоти припадає на конвекцію й випромінювання, , оскільки в мікросфері міститься розряджене повітря (підвищувалося про його теплопровідність), то втрати теплоти невеликі. До того ж, завдяки своїй будові, матеріал має низьку тепловіддачу з поверхні, що й відіграє вирішальну роль у його теплофізиці.
Отже, необхідно розділяти два терміни: Утеплювач і теплоізолятор, тому що в цих матеріалах різна фізика протікання процесу передавання теплоти:
- у утеплювача — принцип роботи ґрунтується на теплопровідності матеріалу, як-от пінополістирол, пінополіуретан, мінеральна вата, піностерко та інші.
- у теплоізолятора — більшою мірою на фізикі хвилі (профільний теплообмін, конвекція).
Ефективність утеплювача безпосередньо залежить від товщини: що товщий шар утеплювача, то краще.
Товщина загального теплоізоляційного шару покриття «ШАТЛ» є в діапазоні від 1 до 3 мм, подальше збільшення практично не впливає на його ефективність.
Ефективно знижуються тепловтрати та підвищується антикорозійний захист матеріалу (металу). Захищає поверхню від утворення конденсату.
Шар покриття «ШАТТЛ Преміум W» завтовшки 1,5 мм забезпечує ті ж ізоляційні властивості, що й 50 мм мінеральної вати або цегляний кладки завтовшки 1-1,5 цегли.
Наносяться на поверхню будь-якої форми. Не створює додаткового навантаження на нездійснені конструкції. Запобігає температурній деформації металевих конструкцій. Відбиває до 95% променістої енергії.Забезпечує постійний доступ до огляду ізольованої поверхні без потреби зупинки виробництва, простоїв, пов'язаних із ремонтом, і збоями в роботі виробничого обладнання. Не руйнується під впливом УФ-випромінювання. Швидка процедура нанесення покриття знижує трудозатрати, порівнюючи з традиційними ізоляторами (легко та швидко наноситься пензлем, валиком, агрегатом безповітряного нанесення). Є ізоляційним матеріалом, який не підтримує горіння. За температури вище ніж 260 °C (ШАТТЛ Стандарт) починає обугатися й змінювати колір, за 800 °C розкладається з виділенням окису вуглецю й окис азоту, що сприяє уповільненню поширення полум'я. Екологічно безпечний! Нетоксичний, не містить шкідливих летких органічних сполук. Стояк до лугів і деяких кислот.
Як працює надтонке рідке ізоляційне покриття «ШАТТЛ» з погляду теплофізики та які основні характеристики покриття?
Теплоізоляційні властивості матеріалів характеризуються:
1. Теплопровідністю — перенесенням теплоти в твердому тілі завдяки кінетичній енергії молекул і електронам від нагрітого до менш нагрітої зони тіла.
2. Конвекцією — перенесенням теплоти в рідинах, газах, сипких середовищах потоками самої речовини.
3. Променевим теплообміном (тепловим випромінюванням) — електромагнітним випромінюванням, що випромінюється речовиною й виникає завдяки його внутрішній енергії.
Результатом цих процесів є температурну рівновагу в усій системі.
Метод і ефективність, якими ізолювальний матеріал блокує перерозподіл тепла, тобто процес температурного рівноваги та визначає якість ізоляції.
Тепловіддача — конвективний або променистий теплообмін між поверхнею твердого тіла та довкіллям. Інтенсивність цього теплообміну характеризується коефіцієнтом тепловіддання.
Покриття ШАТТЛ — складна, багаторівнева структура, у якій мінімізуються всі три способи передавання теплоти. Як відомо, теплопровідність повітря приблизно 0,0262 Вт/м К, і він є непоганим "тепловим" ізолятором. Однак відома теплопровідність керамічних мікросфер із розрядженим повітрям — не більш ніж 0,00083 Вт/м К (Фізичні величини. Справочник. Томпсон.Енерговидат. 1991). У полімерної мікросфери ця величина ще менша і вона легша за керамічну або скляну. Так покриття ШАТТЛ у середньому на 70% складається з мікросфер, відповідно тільки 30% сполучного може проводити теплоту завдяки своїй теплопровідності. Інша частка теплоти припадає на конвекцію й випромінювання, , оскільки в мікросфері міститься розряджене повітря (підвищувалося про його теплопровідність), то втрати теплоти невеликі. До того ж, завдяки своїй будові, матеріал має низьку тепловіддачу з поверхні, що й відіграє вирішальну роль у його теплофізиці.
Отже, необхідно розділяти два терміни: Утеплювач і теплоізолятор, тому що в цих матеріалах різна фізика протікання процесу передавання теплоти:
- у утеплювача — принцип роботи ґрунтується на теплопровідності матеріалу, як-от пінополістирол, пінополіуретан, мінеральна вата, піностерко та інші.
- у теплоізолятора — більшою мірою на фізикі хвилі (профільний теплообмін, конвекція).
Ефективність утеплювача безпосередньо залежить від товщини: що товщий шар утеплювача, то краще.
Товщина загального теплоізоляційного шару покриття «ШАТЛ» є в діапазоні від 1 до 3 мм, подальше збільшення практично не впливає на його ефективність.
Ефективно знижуються тепловтрати та підвищується антикорозійний захист матеріалу (металу). Захищає поверхню від утворення конденсату.
Шар нового інноваційного полімерного покриття ШАТТЛ ПРЕМІУМ завтовшки 2 мм забезпечує практично ті ж ізоляційні властивості, що й 50 мм мінеральної вати або цегляний кладки завтовшки 1-1,5 цегли та знижують теплові втрати матеріалу до 50%.
Наноситься на поверхню будь-якої форми. Не створює додаткового навантаження на нездійснені конструкції. Запобігає температурній деформації металевих конструкцій. Відбиває до 95% променистої енергії. Забезпечує постійний доступ до огляду ізольованої поверхні без потреби зупинки виробництва, простоїв, пов'язаних із ремонтом, і збоями в роботі виробничого обладнання. Не руйнується під впливом УФ-випромінювання. Швидка процедура нанесення покриття знижує трудозатрати, порівнюючи з традиційними ізоляторами (легко та швидко наноситься пензлем, валиком, агрегатом безповітряного нанесення. Є ізоляційним матеріалом, який не підтримує горіння. За температури вище 150 оЗ для ШАТТЛ Преміум (вище 250 оЗ для «Стандарт» починає обугатися й змінювати колір. За 400-500 оЗ розкладається з виділенням окису вуглецю та окису азоту, що сприяє уповільненню поширення полум'я. Екологічно безпечний! Нетоксичний, не містить шкідливих летких органічних сполук. Стояк до лугів і деяких кислот.
Технічний опис
покриття керамічного теплоізоляційного
«ШАТТЛ»
Під час опису використовувалися матеріали:
Технічні умови покриття керамічного теплоізоляційного «ШАТТЛ» (ТУ У 20.3-16459172-001:2014).
Покриття призначене для тепло, і гідроізоляції споруд промислового та комунального призначення будь-якої форми складності для зовнішніх і внутрішніх поверхонь, будівель, фундаментів, автотранспорту, що вимагає термоізоляції та гідроізоляції. Також важливий світловідбивний ефект покриття, відбиває до 95% активного ультрафіолетового випромінювання, внаслідок чого, поверхні покриті «Шатл» не перегріваються й відбувається реальне заощадження в спекотний період витрат на кондиціювання будівель.
У вихідному стані — рідка сметано-подібна суспензія світло-сірого «Стандарт» або білого кольору «Преміум». Може бути пофарбовано (закольовано) у будь-який колір за бажанням замовника. Після полімеризації утворює міцну, досить еластичну плівку, товщина якої (0,5-3,5 мм) вибирається з вимог до об'єкта. Має гарну адгезію до всіх відомих будівельних і конструкційних матеріалів (крім поліетилену). Можливість нанесення на поверхню будь-якої геометричної форми — незаперечна перевага перед традиційними теплоізолювальними матеріалами.
Покриття працює за температур від -600З до +2600С (Стандарт). За бажанням Закаблука колір може бути практично будь-яким (колюється у звичайному змішувачі фарб). До складу суспензії входить латексний сополімер і дисперговані в цій композиції порожнисті (інертні) умовно-керамічні або латексні мікросфери.
Порівняння матеріалу теплоізоляційного матеріалу «ШАТЛ» з іншими теплоізоляційними матеріалами:
Характеристики |
URSA |
Rockwool |
ПСБ-С15 |
ШАТТЛ |
Полімерно-бітумна стрічка |
Теплопровідність, Вт/мoЗ |
0,04 |
0,042 |
0,048 |
Стандарт і Термо: 0,0035-0,005; Преміум: 0,0015-0,0025 |
Не використовується |
Щільність, кг/м3 |
от 9 до 25 |
от 50 до 200 |
от 15 до 50 |
0,5 – 1,5 |
Не використовується |
Паропроникність,% |
0,7 |
0,35 |
|
0,003 |
Паропроникна |
Водопоглинання, % |
1,5 |
1,5 |
3 |
≤0.03 |
0.3 |
Міцність, Мпа |
1,25 |
0,75 |
0,3 |
2,5 |
3,7 |
Кримінагольність |
Важко доступний, схильний до розграбування |
Важко доступний, схильний до розграбування |
Підлягає розграбуванню |
Не представляє інтересу для повторного використання, не схильний до розграбування, не вимагає дод. захисту. |
Не представляє цікавості для повторного використання |
Температурний діапазон, Со |
от -60 до 180 |
от -40 до 250 |
от -180 до 80 |
от -60 до + 260 |
от -40 до +80 |
Призначення |
Утеплення, звукопоглинання |
Утеплення, звукопоглинання |
Утеплення, звукопоглинання |
Тепло-гідрозвукоізоляція |
Гідроізоляція |
Група пального |
НГ, Г1 |
НГ, Г1 |
Г1, Г2 |
Г1, НГ |
Гаряча |
Адгезія |
|
|
|
0,4 - 1,2 |
0,3 |
Гарантія |
5 років |
7 років |
5 років |
10 років |
Гарантійний термін зберігання 6 міс. |
Додаткові будівельні заходи |
Усунення ефекту "точки роси" |
не потрібно |
Усунення ефекту "точки роси" |
||
Фізичні властивості |
Матеріал втрачає свої властивості під впливом атмосферних опадів, вібрації та часу |
Матеріал втрачає свої властивості під впливом атмосферних опадів, вібрації та часу |
Водопроникний |
Водонепроникний, не втрачає властивостей теплозахисту, корозійносок, стійкий до ультрафіолетових променів, стійок до кислот і лугів. |
Стійкість до 3-ї процентної кислоти |
Гігієнічність |
Безпечний для здоров'я |
Нетоксичен |
Нетоксичен |
Нетоксичен |
Нетоксичен |
Капітальний ремонт (5 років) |
0 |
0 |
За фактом |
Не потрібно |
За фактом |
Спосіб застосування |
Тільки зовні |
Як усередині, так і зовні |
Як усередині, так і зовні |
Як усередині, так і зовні |
Зовні |
Покриття має гарну адгезію до сталі, дерева, бетону, цегли, скла, деяких різновидів пластику. Під час застосування в житлових приміщеннях також виключає утворення конденсату та грибкових утворень стін, економія енергії на обігрівання приміщення в холодну пору року становить як мінімум на 30%.
Покриття має гарну гідрофобність, хімічну та біологічну стійкість.
Гарантійний термін експлуатації покриття — 10 років із моменту нанесення на металеві поверхні, що зазнають жорстких теплових навантажень. Щодо внутрішніх конструкцій будівель і споруд — ремонт необхідний тільки в разі виникнення бажання зміни інтер'єру або повним руйнуванням матеріалу, на який було нанесено покриття.
Завдяки високому ступеню наповнення полімерного матеріалу порожнистими керамічними мікросферами, заповненими інертним газом, покриття має низьку теплопровідність, високу здатність відбивати 75% променів світла, що падають, і розсіювати до 95% інфрачервоного випромінювання. Ці властивості сприяють прекрасному збереженню тепла в приміщеннях у разі використання його як теплозахисне покриття стін і збереженню прогрівання поверхні дахів від сонячної радіації під час нанесення його на поверхню.
Покриття має гарну морозостійкість (до -600С), що дає змогу застосовувати його як термоізоляцію й гідроізоляцію морозильних камер, водночас знижуються трудозатрати на споруді термоізоляційного шару з пінопластових плит і гідроізоляційного шару з рубероїду та фольги.
Технічні характеристики теплоізоляційного покриття «ШАТЛ»:
Наиме |
Як оформити замовлення?
Заявка на покупку онлайн або дзвінок менеджера
Консультація менеджера, допомога у виборі
Обговорення умов замовлення, форми оплати, постачання
Повна передплата або оплата за пересилання товару
Відправка продукції до будь-якого міста України
Основні | |
---|---|
Виробник | Sorbi |
Країна виробник | Україна |
Клас матеріалу по теплопровідності | Низька |
Екологічна безпека матеріалу | Безпечний |
Користувальницькі характеристики | |
Тип матеріалу, що фарбується | Метал, Бетон, Дерево, Штукатурка, Цегла, Пластик |
Витрата | 4 кв.м |
Кількість компонентів | Однокомпонентна |
Час висихання | 2 час |
Фасовка емалі | 10 л |
Без запаху | True |
Основа емалі | Акрил |
Тип матеріалу | Не горючий |
Спосіб нанесення | Пензликом, Механізований, Валіком |
Умови експлуатації | Для тимчасового захисту поверхні, що фарбується |
Колір | Білий |
- Ціна: 4 750 ₴